8.3 C
Wrocław
poniedziałek, 18 października, 2021

Oklejanie samochodów folią – metoda skutecznej reklamy

Reklama dźwignią handlu – to maksyma znana od lat i nie da się zaprzeczyć, że coś w tym jest. Formy reklamowe mogą być różne od bardziej nachalnych po po prostu informacyjne. Nie zagłębimy się tu w strategię marketingową i dowodzenie skuteczności jednej formy reklamy nad drugą.

Z pewnością posiadając auto firmowe, warto, aby przynosiło nam dodatkową korzyść w postaci reklamy. Przemieszczając się po ulicach miasta autem oklejonym chwytliwą reklamą z pewnością budujemy świadomość marki a nierzadko możemy pozyskać klienta. Dane kontaktowe i zakres usług to podstawa jaka powinna znaleźć się na reklamie auta firmowego. Oczywiście im większe i bardziej krzykliwe oklejenie tym większa rozpoznawalność, a także skuteczność.

To jak okleimy auto zależy od naszych własnych preferencji, to że warto z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać.

Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy wykonującej projekty oklejenia auta od A do Z oraz usługę oklejenia polecamy warszawskie studio reklamowe Totem Studio.

Czy warto?

O tym musisz przekonać się sam, nie dotarliśmy do żadnych oficjalnych badań na temat tej formy reklmay bo i ciężko by było taką analizę przeprowadzić. Nie mniej jednak z pewnością jeżeli nie była by skuteczna to nikt by tego nie robił.

Ile kosztuje oklejenie auta?

Ceny głównie kształtuje powierzchnia reklamy – oklejenie np. klapy i drzwi to wydatek rzędu 400-1000zł, natomiast oklejenie całego auta osobowego to wydatek zaczynający się od 1500zł. Duże auto wyższa cena – auta dostawcze to koszt powyżej 2000zł.

Najlepiej jeżeli auto które chcemy okleić jest relatywnie nowe – przede wszystkim powinniśmy postawić na wysoką estetykę.

Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź na bieżąco z wydarzeniami we Wrocławiu.
Polub nas na Facebook`u!

X zamknij
thanks! click to close